Gerumo kuriami stebuklai greta mūsų

Praėjusią savaitę į “Nedelsk” elektroninį paštą gavome netikėtą laišką. Jame jauna mergina papasakojo mums apie savo 21-ąjį gimtadienį. Šios ypatingos jai sukakties proga ji paprašė visų į šventę nešti ne dovanas, o pinigus. Įvairių švenčių proga vietoj mielos smulkmenos ar prabangios dovanos gaunamas vokelis  jau nebe naujiena. Tačiau Inos – Marijos sveikintojų nešami vokeliai buvo ypatingi. Juose šlamantys banknotai buvo skirti geriems darbams – mergina visų paprašė jos gimtadienio proga aukoti pinigus labdarai. Šitaip buvo surinkta net 500 litų suma. Ir Ina – Marija juos nusprendė paskirti projekto “Nedelsk” įgyvendinimui.

Prieš valstybines šventes Ina – Marija apsilankė mūsų biure ir apdovanojusi visus šilta šypsena papasakojo, kodėl pasirinko paremti projektą “Nedelsk”. Pasak jos, šis projektas – ypatingas ir prasmingas, nes dovanoja moterims gyvenimo dovaną. Mergina buvo nustebinta pasakojimų apie tai, kiek dar mažai moterys žino apie šią ligą ir su kokiomis baimėmis pasitikrinti susiduria projekto koordinatorės kasdien aplankančios vis kitą Lietuvos vietovę. Visgi, kartu su Ina  – Marija pasidžiaugėme, kad net 50 tūkstančių moterų jau apsilankė autobusėlyje ir dar ne vienas tūkstantis jų apsilankys šiemet. Atsidėkodami už paramą įteikėme prisiminimui grakščią, rožinį kaspiną primenančią vazą, kurią specialiai projektui “Nedelsk” sukūrė Vilniaus stiklo studija.

Dabar, kai iš visų pusių girdime daugiausia tik slogias žinias ir pasakojimus apie ištikusius ir dar laukiančius ekonominius sunkumus, Ina – Marija ir jos parama mums tapo įrodymu, kad stebuklai įvyksta tuomet, kai jų mažiausiai tikiesi. Ši jaunos merginos iniciatyva yra pavyzdys, kad pakanka tik nuoširdaus noro ir paskatinimo, kad  vieni kitiems dosniai dovanotume gerumą ir pakanka labai nedaug, kad parama idėjai taptų apčiuopiama ir padėtų įgyvendinti dar vieną svarbų darbą moterų sveikatos vardan.