Jau penktus metus moksleiviai iš daugiau kaip  200 Lietuvos mokyklų Motinos dienos proga  siunčia savo mamoms „Nedelsk“ laiškus su palinkėjimais bei paraginimą nedelsti, daugiau dėmesio skirti savo sveikatai.  „Laišką mamai“ jau atspausdinome ir išdalinome daugiau kaip 100 tūkst. tiražu! Šiemet tūkstančiai moksleivių jautriais šiltais ir nuoširdžiais laiškais ir vėl sveikins mamytes Motinos dienos proga.

„Nedelsk“ laiškuose  mamos šiemet ras pateiktą išsamią informaciją, kokie nemokami profilaktiniai sveikatos tyrimai ir kaip dažnai priklauso kiekvienai moteriai pagal jo amžių, rizikos grupes. 

Labai apmaudu, kad Lietuvos gyventojų mirtingumas yra vienas didžiausių tarp Europos Sąjungos gyventojų, esame tarp mažiausiai besirūpinančių sveika gyvensena Europoje, ir pirmaujame pagal mirčių nuo išeminės širdies ligos skaičių. Lietuvos moterys pripratusios mylėti visus, bet tik ne save…  Kadangi dauguma mūsų mano, jog egoistiška ir negražu dėmesį skirti tik sau, sveikatinimo projekto „Nedelsk“ šių metų noras –   švelniai paraginti moteris: Nedelskite! Dėl savęs, ir dėl tų, kurie jus myli, pasitikrinkite dėl ligų, kurias galima išgydyti, jei jos diagnozuojamos laiku.  
„Vaikams mama  yra svarbiausia pasaulyje. Ji privalo būti atsakinga ir padaryti viską, kad ir pati, ir jos šeimos nariai būtų sveiki.  Geriausias vaistas nuo ligos – meilė sau, įsiklausymas į savo kūną ir reguliarūs profilaktiniai tyrimai. Štai dėl ko itin svarbu  reguliariai  atlikti bendrą kasmetinį sveikatos būklės įvertinimą. Juolab, kad visiems apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, lentelėje nurodyti profilaktiniai tyrimai priklauso nemokamai,“ – sako Agnė Zuokienė, prieš 9 metus pradėjusi nevalstybinį onkologinio budrumo skatinimo projektą “Nedelsk”, kurio metu patikrinta daugiau kaip 64 000 moterų visoje Lietuvoje.